הלוואות לכל מטרה טלפון
03-917-1616

טל' אחד ויש לכם הלוואה
הלוואות
      


הלוואות מצוקה

המושג הלוואות לעת מצוקה הוא מאוד כללי ורחב, כי הלוואות מצוקה הינם הלוואות שנלקחות מסיבות שונות והשלשה העיקריות הם: הלוואות לסגירת מינוס, הלוואות לסטודנטים והלוואות משכנתא שהם כולם נקראות הלוואות מצוקה ואנו נשתדל בכל האומץ להסביר כל אחת מן ההלוואות הללו ואילו מן אשראי הן והאם כדאי לקחת הלוואה שכזאת או לא.

כאמור ההלוואות מצוקה הינם הלוואות אשר נלוות בזמנים של שפל כלכלי או על מנת לצאת מחובות או בעיות פיננסיות שונות. הרבה אנשים השתמשו בהלוואות מצוקה כדי לצאת משפל כלכלי. בכמה מקרים בגלל המצב השלילי של הכלכלה ההלוואה נהפכה להיות אסון אבל כאשר המצב הכלכלי קורס לגמרי, הלוואות אלו עוזרות מאוד ולכן לקיחת הלוואות כאלה צריכה להיעשות בזהירות רבה כי פעמים הלוואות אלו עוזרות ופעמים שרק גורעות.

הלוואות לסטודנטים כאמור הינם גם "הלוואות מצוקה" ובעצם הלוואות המצוקה הנפוצות ביותר אלו הלוואות שניתנות לסטודנטים והלוואות אלו ניתנות על ידי בנקים גדולים כמו בנק הפועלים, בנק מזרחי ובנקים נוספים והסטודנטים מוכרחים בגלל עלויות ההשכלה והמחיה וכן בגלל הרגלי הצריכה שלהם לקחת הלוואה. וכל זאת מלבד הלוואות נוספות שהסטודנט מוכרח לקחת כמו הקדמת המשכורת שלו (הלוואות לשכירים) וכן הלוואות פרטיות אחרות. לאחר שמסיימים הסטודנטים את לימודיהם הם מוצאים את עצמם עמוק בתוך חובות קשים ביותר ויש סטודנטים רבים שכלל אינם יכולים לסיים את לימודיהם בגלל זאת. ישנם ארגונים חלקם פרטיים, חלקים ממשלתיים ויש אף מסחריים שעוזרים לסטודנטים לאחר לימודיהם להחזיר את הלוואותיהם על ידי תוכנית תשלומים שמאגדת את כל חובותיהם ויש העושים זאת אף בריבית נמוכה כלשהי.

יש גם הלוואת מצוקה שמיועדת לטפל במשכנתא והיום משתמשים בהלוואות אלו לשתי מטרות: האחת היא כדי לשנות את המשכנתא כלומר את ההחזרים החודשיים או לקצץ אותה וכך להפחית את עלויות הריבית והסיבה השנייה היא כדי לסגור את הלוואות המשכנתא. כל אחד יכול לקחת הלוואה כזאת כדי לרכוש או לסחור בנדל"ן והכסף מועבר למלווה שנותן את המשכנתא והוא בתורו מפחית את תוכנית התשלומים החודשית לדוגמא אדם שלקח הלוואה לרכישת בית או משרד וההחזרים החודשיים שלו הם 2500 ₪ לחודש למשך 36 חודשים, הוא יכול לקחת הלוואת מצוקה מיוחדת של 36,000 ₪ לדוגמא שמועברת ישירות לבנק שממנו נלקחה המשכנתא (בתיאום מיוחד איתם) והבנק מוריד מההחזר החודשי 1000 ₪ ועתה ההחזר החודשי יהיה 1500 ₪ וזה מפנה אשראי נוסף לרוכש הבית, הלוואה זאת ניתן להחזיר לאחר שהוחזרה המשכנתא.

כפי שאמרנו הלוואת מצוקה ניתנות גם כדי לחסל חובות או לסגור מינוס, לאחר שהוחזרו כל החובות לאחרים, האדם צריך עכשיו להחזיר את ההלוואה לנותן ההלוואה הראשונה, ההבדל בין הלוואת מצוקה להלוואה רגילה לסגירת מינוס הוא שהלוואה לסגירת מינוס צריך להחזיר מיד עם סגירת המינוס או החוב אבל הלוואת מצוקה אפשר להתחיל להחזיר אותה לאחר כמה זמן.

הלוואות מצוקה משתנות מאדם לאדם ממלווה למלווה וגם המטרה של ההלוואה משנה את אופיה של ההלוואה וכדאי מאוד לבדוק מספר חברות בעניין זה כי יש הבדלים גדולים בין כל חברה וחברה אבל dyb יכולה לעזור לך לקבל את ההלוואה הטובה ביותר מכיוון שאנחנו עובדים עם מספר רב של חברות.

_________________________________________

dyb יכולה לעזור גם לך לקבל הלוואה מהירה (כלומר שמתקבלת תוך זמן קצר) רק תמלא את הפרטים שלך בדף הראשי ואנחנו ניצור איתך קשר בהקדם להתחיל את גיוס ההלוואה הדרושה לך במהרה, גם אם מצבך הפיננסי אינו מזהיר, אל תתיאש! עוד תוכל להשיג את ההלוואה שרצית דרכו כי אנחנו עובדים עם חברות רבות הנותנות מימון.

מפת האתר              טלפון : 03-917-1616 | פקס :  03-900-8640 | E-mail: info-dyb@g.co.il  
הלוואות