הלוואות לכל מטרה טלפון
03-917-1616

טל' אחד ויש לכם הלוואה
הלוואות
      


הלוואות סובייקטיביות

בימים עברו הלוואות סובייקטיביות היה מוצר פיננסי קשה מאוד להשגה ולא רק בבנקים אלא גם בחברות הלוואות חוץ בנקאיות, פשוט היה קשה למצוא גוף פיננסי רציני שיהיה מוכן לשווק הלוואות אישיות וזאת מכיוון שהיה לכולנו מקורות מימון אחרות כמו כרטיסי אשראי עם מסגרת כלשהי הלוואות סובייקטיביותשדרכה היינו יכולים לעשות רכישות בעייתיות יותר, מימון ביתי מחודש שזהו מן הלוואה מיוחדת שנותן הבנק למשפחות וכן מי שהיה בעל עסק היה יכול לקחת הלוואות עסקיות קטנות והיה משתמש בהם לצרכים פרטיים אך היום אנחנו חיים במציאות אחרת שמכריחה אנשים פרטיים רבים לקחת הלוואות סובייקטיביות כלומר אישיות פרטיות על מנת לממן אפילו את חיי היום יום שלהם ולפעמים אפילו בשביל לסגור מינוס בבנק.

עקב הביקוש העצום של הלוואות סובייקטיביות ההיצע גם כן עלה לדוגמה בנק דיסקונט מציע הלוואות של עד 80,000 ₪ עם אפשרות החזר של עד 60 תשלומים ובנק לאומי מציע הלוואות אקספרס של עד 130,000 ₪ גם כן עם אפשרויות החזר של עד 60 תשלומים. הלוואות כאלו לא בנמצא אלא בשנים האחרונות בלבד.

האמת היא שהשיעור ריבית של הלוואות פרטיות היא יחסית זהה לשיעור הריבית בהלוואות דרך כרטיסי אשראי, למה לקחת הלוואות סובייקטיביות אם כן דווקא דרך חברות חוץ בנקאיות או דרך הבנק? מכיוון שההלוואות הנלקחות דרך הכרטיסי אשראי (כלומר דרך החברות) באין על חשבון מסגרת האשראי שלנו בכרטיס ולקיחת הלוואות פרטיות דרך כרטיסי אשראי חוסם לנו את האפשרות להשתמש בכרטיס או מגבילה את השימוש בכרטיס אשראי מאוד ומלבד זאת ניתן לקבל הלוואות גדולות יותר שלוקחים אותן מהבנק או מחברות חוץ בנקאיות.

יתרון נוסף שיש בהלוואות סובייקטיביות הוא שלא מעקלים את ביתך או נכסך במידה ואתה מפגר בתשלומים (עד מידה מסוימת כיוון שיש באפשרות הבנק להגיש את התיק שלך להוצאה לפועל) ואע"פ שאתה מקבל ריבית גבוהה במקצת מהריביות המצויות בשוק ההלוואות העסקיות אתה מצד שני מקבל תוכנית החזרים מסודרת וזה טוב יותר מלהחזיר את ההלוואה על פי מאזן מינימאלי שכן בדרך החזרה על פי מאזן מינימאלי ישנם ריביות נוספות שמתחייבים עליהם בדרך מסוימת.

הלוואות סובייקטיביות הינו שוק שרק גודל כרגע ועם גדילת המיתון כך יגדל השוק הזה אם לא התרסק לגמרי כדוגמת משבר הפריים בארה"ב ח"ו.

________________________________
ההתמחות העיקרית והחשובה ביותר של dyb היא מימון סובייקטיבי כלומר ההלוואות שאנחנו נותנים זה בעיקר לאנשים פרטיים (בין אם שכירים, בין אם עצמאים בין אם סטודנטים וכו) אנחנו יכולים לעביר את בקשת ההלוואה שלך לחברות רבות הפועלות באופן פיננסי חוץ בנקאי על מנת להגדיל את הסיכויים שלך לקבל הלוואה בתנאים מועדפים יותר וכן על כדי לקבל בכלל את ההלוואה במידה ויש לך הסטוריה כלכלית נמוכה.

לחברתנו יש שלשה סניפים בכל הארץ ואנחנו משרתים ושירותנו לקוחות רבים מכל הארץ בתחום ההלוואות כדי לעזור להם להשיג את הלוואותים הנחוצים להם ואינינו לוקחים עמלת פתיחת תיק כמו חברות רבות שמלוות לקוחות לקבלת הלוואותיהם.

מפת האתר              טלפון : 03-917-1616 | פקס :  03-900-8640 | E-mail: info-dyb@g.co.il  
הלוואות